Első helyezést ért el karunk hallgatója!

Hirős szabadegyetem

Első helyezést ért el karunk végzős óvodapedagógus hallgatója a „TANULD és TANÍTSD a JOBBAT!” Országos tanítási és foglalkozási versenyen.
Idén negyedik éve adott otthont a szarvasi Gál Ferenc Főiskola a „Tanuld és tanítsd a jobbat!” elnevezésű  Országos Tanítási és Ének-Zene Tevékenységi Versenynek. Ebben a tanévben  egyetemünket Ládi Sára Boglárka végzős óvodapedagógus hallgató képviselte.
A jelentkezőknek egy tervezetet és a hozzá tartozó foglalkozás felvételét kellett eljuttatni a szervezőknek. A négy legjobban teljesítő versenyző került a március 21-22-én megrendezésre kerülő végső fordulóra. A döntőbe való jutás után a megmérettetésen Ládi Sára első helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk a szép teljesítményhez!