Változások az Egyetem és a Kar vezetőségében

Hirős szabadegyetem

• Az intézmény Szenátusának támogatását követően - az emberi erőforrások miniszterének javaslatára - Dr. Fülöp Tamás főiskolai tanárt, a Pedagógusképző Kar dékánját a 2019. 08. 01. és 2023. 07. 31. napjáig terjedő időtartamra Áder János köztársasági elnök megbízta a Neumann János Egyetemen a rektori feladatok ellátásával.
  • A Neumann János Egyetem oktatási rektorhelyettesi feladatainak ellátására a 2019. 08. 02. és 2020. 01. 31. közötti időszakra - illetve a megbízás pályázat útján történő betöltéséig - Dr. Sági Norberta, a Pedagógusképző Kar korábbi dékánhelyettese kapott megbízást.
  • A Neumann János Egyetem Pedagógusképző Kar dékáni feladatainak ellátására a 2019. 08. 02. és 2020. 01. 31. közötti időszakra - illetve a megbízás pályázat útján történő betöltéséig - Dr. Rigó Róbert főiskolai docens kapott megbízást.
  • A Neumann János Egyetem Pedagógusképző Kar dékánhelyettesi feladatainak ellátására a 2019. 08. 15. és 2020. 01. 31. közötti időszakra - illetve a megbízás pályázat útján történő betöltéséig - Dr. Szinger Veronika főiskolai docens kapott megbízást.